Yardım

CihazPazari.com, kapsamlı bir e-ticaret sitesi olmanın yanı sıra, ölçüm cihazları ve kalibratörler konusunda, internet kullanıcıları için büyük bir veri tabanı olma özelliğine de sahiptir.

Müşterilerimizin CihazPazari.com 'un, tüm gelişmiş özelliklerinden faydalanabilmesi için üyelik işlemleri'ni tamamlaması gereklidir. Özellikle yeni ürün haberleri, kampanyalar, satınalma teklifi hazırlama, sipariş ve satınalma işlemleri yalnızca üyelere sunulan hizmetlerdir.

Üyelik işlemi sırasında siz değerli müşterilerimizden alınan tüm bilgiler gizlilik ve güvenlik kurallarımız dahilinde saklanmakta ve müşterilerimizin güvenliği bakımından yasal zorunluluklar dışında hiçbir şekilde ve hiçbir yere aktarılmamaktadır.

CihazPazari.com 'da siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden kolaylıkla yararlanabilmeniz, ürünleri on-line sipariş edebilmeniz, satın aldığınız ürünlerin size zamanında, hatasız, sorunsuz olarak teslim edilebilmesi ve yardımcı hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için aşağıdaki açıklamaları lütfen dikkatle okuyunuz.

Her türlü soru ve önerileriniz için, CihazPazari.com satış ekibi,
Pazartesi'den Cuma'ya , 9:00 -18:00 saatleri arasında sizlere hizmet vermeye hazırdır.
 

Telefon.

0.232.459 6263 (Pbx)

e-mail.

satis@cihazpazari.com

internet.

http://www.cihazpazari.com